DELFİN TEKSTİL DENİZLİ / DELFİN EV VE OTEL TEKSTİL ÜRÜNLERİ TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

DELFİN TEKSTİL DENİZLİ / DELFİN EV VE OTEL TEKSTİL ÜRÜNLERİ TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

484
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Yunus ÖZDEMİR / Firma Sahibi
Adres
Kale Mah. 290 Sk. No:27/B, Pamukkale / DENİZLİ, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Delfin Ev ve Otel Tekstil Ürünleri Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak yaklaşık 27 yıllık tekstil deneyiminin birleşimi sonucu 2007 yılında Denizli’deki fabrikamızda üretime başladık. Delfin Tekstil olarak üretim faaliyetlerimizi değerlerimizin temelini oluşturan kalite ve güven anlayışıyla tekstil endüstrisi alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.


Sizlerle beraber bu yolculukta en iyisini yapabilmek için yoğun çaba içerisindeyiz. Ticari ahlak, güvenilirlik, zamanında iş bitirme ve sürdürülebilirlik gibi özellikleri; çalışma hayatımızın olmazsa olmazı olarak gördük. İlke edindiğimiz bu değerleri tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte bugünlere kadar taşıdık.

Denizli’de bulunan fabrikamızda ipliğin gelişiyle başlayan bu serüvenimiz, ürünlerimizin sizlere ulaşımı sağlanıncaya kadar devam etmektedir. Bu içtenliğimiz ile çalıştığımız müşterilerimizle güven ve bağlılığın temellerini oluşturduk.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaya ve kalite, güvenilirlik ve istikrar politikalarımızda en iyi hizmeti verme çabası içerisinde olduk.

Ürün kalitemizi TSE ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ne sahip sertifikalarla sürdürmeye devam etmekteyiz.

Hızla değişen Turizm ve Otelcilik sektöründe prensibimiz gereği her zaman estetik ve ekonomik çözümler üreterek müşterilerimizin Başta Antalya, Bodrum, İzmir, İstanbul, Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerine satış faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Otel, hastane, yurt, misafirhane, restoran ve ofis, gibi pek çok alanda; havlu, bornoz, çarşaf, nevresim, pike, yastık, yorgan, alez vb. farklı ürünleri üreterek sizlere hizmet vermenin mutluluğu içeresindeyiz. 

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay