Geri
AVOKADOLU / AEG İNŞ. MALZ. TURZ. İNŞ. TAAH. TAR. SAN. VE TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

AVOKADOLU / AEG İNŞ. MALZ. TURZ. İNŞ. TAAH. TAR. SAN. VE TİC. A.Ş.

Import ExportYetkili
Hakan AYDIN / Satış ve Pazarlama Müdürü
Telefon
Web Site2
Adres
Karaöz Mah. Süleyman Demirel Bulv. No:405, Aksu / ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


HAKKIMIZDA


365 GÜN AVOKADO

Dört mevsim sağlık dolu!

Dalından özenle toplanan avokadoları en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmayı hedefleyen Avokadolu.com olarak, Antalya’dan tüm Türkiye’ye avokado yolluyoruz. Mucizevi faydaları ile sağlıklı öğünlerin vazgeçilmez lezzetlerinden biri haline gelen avokadolarımızı avantajlı fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz.

HERKES İÇİN AVANTAJLI

İster evinize ister

işletmenize!

Sağlıklı beslenme konusundaki farkındalığın artmasıyla mutfaklarda daha fazla yer bulan avokadolara ulaşmak artık çok kolay! En lezzetli ve en kaliteli avokadoları, en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Avokadolu.com’dan ister eviniz, ister işletmeniz için toptan avokado alabilirsiniz. Mevsiminde büyük bir titizlikle toplanan Fuerte türü avokadolara, yıl boyunca Avokadolu.com üzerinden ulaşabilirsiniz.


Hakan AYDIN

AVOKADOLU.COM -AEG TİCARET Antalya / Satış ve Pazarlama Müdürü
+90 532 133 27 39
+90 530 255 56 66
hakanaydin@aegticaret.com
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi