Geri
DIGYGLOBAL BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

DIGYGLOBAL BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ExportYetkili
Adem KAYA
Telefon
Adres
Doğuyaka Mahallesi, 1219 Sokak No:19 D:236, ASSİM Muratpaşa Belediyesi Abdullah Sevim Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi 07300, Muratpaşa / ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


HAKKIMIZDA


DigyGlobal Yazılım ve Teknoloji

Otel, Restorant, Bar ve Spa işletmeleri için Donanım, Yazılım ve İçeriği birlikte sunan anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Yazılımlarımızda kullanıcının ihtiyacı olan içeriği profesyonel olarak veri bankamızda önceden hazırlayarak, kullanıcının ihtiyacı olan bilgiyi seçmesi ve kullanmaya başlamasını sağlıyoruz.
2010 yılında Calculus Yazılım olarak başladığımız ticari hayatımızda, 2015 te DigyGlobal A.Ş. olarak devam etmeye başladık. Ekibimiz Otel profesyonelleri, Bilgisayar Mühendisleri, Elektronik Mühendisi, İçerik Yöneticiler, Tercümanlar ve destek ekiplerinden oluşuyor.
Akıllı Cihazların gelişmesi ile artık tüm donanımlar uzaktan yönetilebilir hale geldi. Otellerde Oda otomasyon, Klima otomasyonu, Online kilit ve motor aksamlarını merkezi ve online yönetilebilir hale getirebiliyoruz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi