DIGYGLOBAL BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Hotel Asistan'da

DIGYGLOBAL BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

208
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Adem KAYA
Adres
Doğuyaka Mahallesi, 1219 Sokak No:19 D:236, ASSİM Muratpaşa Belediyesi Abdullah Sevim Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi 07300, Muratpaşa / ANTALYA, TR

DigyGlobal Yazılım ve Teknoloji

Otel, Restorant, Bar ve Spa işletmeleri için Donanım, Yazılım ve İçeriği birlikte sunan anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Yazılımlarımızda kullanıcının ihtiyacı olan içeriği profesyonel olarak veri bankamızda önceden hazırlayarak, kullanıcının ihtiyacı olan bilgiyi seçmesi ve kullanmaya başlamasını sağlıyoruz.
2010 yılında Calculus Yazılım olarak başladığımız ticari hayatımızda, 2015 te DigyGlobal A.Ş. olarak devam etmeye başladık. Ekibimiz Otel profesyonelleri, Bilgisayar Mühendisleri, Elektronik Mühendisi, İçerik Yöneticiler, Tercümanlar ve destek ekiplerinden oluşuyor.
Akıllı Cihazların gelişmesi ile artık tüm donanımlar uzaktan yönetilebilir hale geldi. Otellerde Oda otomasyon, Klima otomasyonu, Online kilit ve motor aksamlarını merkezi ve online yönetilebilir hale getirebiliyoruz.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Otel Yönetim Sist. ve Özel Yazılımlar

DigyGlobal Yazılım ve Teknoloji; Otel, Restoran, Bar ve Spa işletmeleri için Donanım, Yazılım ve İçeriği birlikte sunan anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Yazılımlarımızda kullanıcının ihtiyacı olan içeriği profesyonel olarak veri bankamızda önceden hazırlayarak, kullanıcının ihtiyacı olan bilgiyi seçmesi ve kullanmaya başlamasını sağlıyoruz. 2010 yılında Calculus Yazılım olarak başladığımız ticari hayatımızda, 2015 te DigyGlobal A.Ş. olarak devam etmeye başladık. Ekibimiz Otel profesyonelleri, Bilgisayar Mühendisleri, Elektronik Mühendisi, İçerik Yöneticiler, Tercümanlar ve destek ekiplerinden oluşuyor. Akıllı Cihazların gelişmesi ile artık tüm donanımlar uzaktan yönetilebilir hale geldi. Otellerde Oda otomasyon, Klima otomasyonu, Online kilit ve motor aksamlarını merkezi ve online yönetilebilir hale getirebiliyoruz. DigyFoody Açık Büfe Etiketleme, DIGYBARES Online Menü ve Sipariş, DigyESL Elektronik Etiketleme Sistemi, DigyBares Online Oda Servisi, DIGYCALL Garson Çağrı Sistemleri, DigyInfo Web Tabanlı Otel App, DigyContact Watsapp İletişim, DIGYSURVEY Online Anket Çözümü, 360 Foto ve Google Street View, DIGYWEB Responsive Web Siteleri, DIGYLOCK Otel Kilit ÇÖzümleri, DIGYDND Otel DND Çözümleri, DIGYSMART Otel Akıllı Oda Otomasyonu, HOTEL IPTV Otel İnteraktif TV, DIGYTOWEL Havuz Plaj Havlu Takip, DIGYSPA Online Spa Menü, DIGYOPERATION Online Kayıt-Takip Sistemleri...

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay