Geri
HATEN KOZMETİK PLASTİK VE MATBAA SAN. TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

HATEN KOZMETİK PLASTİK VE MATBAA SAN. TİC. A.Ş.

Import ExportYetkili
Mehmet HATİPOĞLU / Yönetim Kurulu Başkanı
Telefon
Web Site
Adres
Beylikdüzü OSB Mahallesi Bakırcılar ve Prinççiler Sanayi Sitesi Mustafa Kurtoğlu Caddesi No:8/1 Beylikdüzü / İSTANBUL, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


Hakkımızda


1988 yılında kurulan HATEN Kozmetik ve Plastik Sanayi A.Ş. ilk olarak plastik imalat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Gerçekleşen hedefler doğrultusunda otel kozmetik sektöründe imalat ve tasarım konusunda lider olarak anılan bir şirket olarak devam etmektedir.

Otel sektörü için sabun ve şampuan üretimiyle başlayan HATEN Kozmetik ve Plastik Sanayi A.Ş. bugün itibariyle yine şampuan duş jeli ve sabun gibi kozmetik ürünler başta olmak üzere, kalite hedeflerine bağlı kalabilmek adına neredeyse tamamını kendi bünyesinde ürettiği yüzlerce farklı ürün çeşidi ile faaliyetine devam etmektedir.

Üretimden gelen gücü ile kendi bünyesinde tasarladığı eşsiz koleksiyonları, 7500 m2’lik entegre tesisleri, birinci sınıf üretim kalitesi, otel kozmetik sektörüne yerleştirdiği güven ve itibarıyla anılmakta; devamlı büyüyen ve gelişen üretim bantları ile Türkiye’de başta büyük grup oteller olmak üzere yurtdışı müşterilerine de hizmet vermekten onur duymaktadır.

Tescilli markası olan ‘ROSSO BIANCO’ ile yurtdışında birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine gerekli katkıyı yapmaktadır.


Mehmet HATİPOĞLU

HATEN KOZMETİK İstanbul / Yönetim Kurulu Başkanı
Belirtilmemiş
+90 212 861 59 59 (pbx)
siparis@haten.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Özgül GÜRSU

HATEN KOZMETİK İstanbul / Genel Müdür
Belirtilmemiş
+90 212 861 59 59 (pbx)
siparis@haten.com.tr
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi