Geri
YILDIZ ŞEMSİYE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

YILDIZ ŞEMSİYE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

ExportYetkili
Kayhan KIŞ / Firma Ortağı
Telefon
Adres
Antalya Showroom: Mehmetçik Mahallesi Aspendos Bulvarı No:83/G Muratpaşa/ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


KURUMSAL ÇÖZÜMLERŞıklık ve Logo

Sektördeki yolculuğuna başladığı andan itibaren yurt dışı ve yurt içi 5 yıldızlı otellerin havuz başlarını, plajlarını ve restoranlarını süsleyen inovasyon ürünlerimiz yiyecek ve içecek sektörlerinin önde gelen firmalarının özel müşterilerine promosyon amaçlı sipariş edilmektedir.
2-5 metre arası tüm ebatlarda pamuklu, polyester ve akrilik kumaşlı şemsiye branda eteklerine, istenilen her renk ile logo ve şirket isimleri yüksek kaliteli baskı makinalarında uygulanabilmektedir.

Nakışlı Logo

2-5 metre arası tüm ebatlarda yerli ve ithal jüt kumaşlı şemsiye branda eteklerine, istenilen her renk iplik ile logo ve şirket isimleri nakışla işlenebilmektedir.

HAKKIMIZDA


Hakkımızda
1995 yılında Ayhan Kış tarafından kurulan YILDIZ ŞEMSİYE, dünya şemsiye sektörünün dikkatini çekecek yeni tasarımları ile sektöründe en önde isim olmanın gururu içerisinde yolculuğuna devam etmektedir.
Geniş teknik kadrosu, genç kuşağın işleri devralması ve Adana fabrikasını 10.000 m²lik kapalı alana taşıması ve yeni kurulan 5000 m² kapalı alanlı Antalya fabrikasını açarak yeni bir heyecan içerisinde olan Yıldız Şemsiye önlenemez yükselişini, kalitesine, tasarımlarına ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ön planda tutmasına borçludur. Firmamız; 24-25 yıllık tecrübesi ve Bodrum, Antalya, K.K.T.C. Girne showroomları ile müşterilerine daha hızlı satış ve servis imkanı vermektedir.
Ayhan Kış
Yönetim Kurulu Başkanı
Demokan Kış
Üretim Müdürü
Mimar
Kayhan Kış
İşletme Müdürü
Makina Mühendisi
Ayça Kış
Satış Müdürü
Mimar


Abdülkadir ÜN

Antalya Fabrika / Satış ve Teknik Serv. Müdürü
+90 535 714 51 41
+90 242 312 27 47
info@yildizsemsiye.com.tr
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
BAZI REFERANSLARIMIZ     SIRIUS DELUXE HOTEL ALANYA SİDE SUN HOTEL TURQUOISE HOTEL FANTASİA HOTEL DE LUXE SUNİS ELİTA BEACH RESORT HOTEL TRENDY LARA HOTEL CRYSTAL HOTELS FLORA BEACH SİDE CROWN PALACE SİDE CROWN CHARM PALACE ELA QUALITY RESORT GOLDEN LOTUS HOTEL GRAND MİRAMOR HOTEL & SPA GRAND RİNG HOTEL WOME DELUXE HOTEL ALANYA KARMİR RESORT SPA & HOTEL JACARANDA CLUB & RESORT SENSITIVE PREMIUM RESORT AMELIA BEACH RESORT HOTEL SPA KIZILOT MANAVGAT PARK KİMEROS TATİL KÖYÜ LIBERTY HOTELS LARA ROYAL HOLIDAY PALACE ROYAL DRAGON HOTEL ROYAL TAJ MAHAL ROYAL ALHAMBRA PALACE OTEL SİDE SUNGATE HOTEL SEAMELIA BEACH RESORT HOTEL SİDE ROYAL WINGS HOTEL MAXXROYAL RESORT OTEL YENİ LOGO SİDE MARİN BEACH & SPA TITANIC DELUXE GOLF HOTEL BELEK NOVA PARK HOTEL NASHIRA RESORT HOTEL AQUA SPA SİDE MİRADA DEL MAR HOTEL MERYAN HOTEL ALANYA RAMADA RESORT LARA RAYMAR HOTEL SİDE STAR BEACH NOVUM GARDEN SİDE OTEL SEALİFE FAMİLY RESORT PORT NATURE LUXURY RESORT HOTEL SPA PORT SİDE RESORT HOTEL PORTO BELLO HOTEL RESORT & SPA SİAM ELEGANCE HOTELS SPA SHERWOOD DREAMS RESORT OTEL SİDE STAR ELEGANCE HOTEL AYDINBEY FAMOUS RESORT OTEL WİND OF LARA HOTEL&SPA SİDE STAR BEACH HAYDARPASHA PALACE HOTEL ALANYA SİDE BREEZE OTEL SİDE MARE RESORT & SPA THALIA BEACH RESORT HOTEL HOTEL TERRACE PAPILLON ZEUGMA BELEK RİXOS HOTEL TEKİROVA CALISTA LUXURY RESORT HOTEL REGNUM CARYA SPA RESORT HOTEL
Uye Girişi Firma Girişi