ERBEN FOOD DRİNK / ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş. - Hotel Asistan'da

ERBEN FOOD DRİNK / ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş.

306
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Barbaros H. ACARTÜRK / Satış Müdürü
2. Web sitesi
Adres
Merkez: Bahariye Cad. Sülün Sokak No:59 Nalcacı İş Merkezi 34307 İkitelli, Küçükçekmece / İSTANBUL, TR

ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş., 1980 yılında kurulmuş, Konyalı Grubu’ na ait bir firmadır.
 
ERBEN KONTROL, geçmişten gelen bina otomasyon ve ödeme sistemlerine dayanan tecrübesiyle, 2003 yılında kahve makineleri, sıcak içecek otomatları işletmesi ve dağıtımı yapmak üzere ERBEN OTOMAT A.Ş.’yi kurmuştur. 2017 yılı itibariyle yeniden yapılanarak ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ çatısı altında ERBEN FOOD & DRINK adıyla faaliyetlerine devam etmektedir.
 
2003 yılından beri tek yetkili temsilciliğini yaptığı SAECO kahve makinelerini GAGGIA, NECTA, BRAVILOR, COFFEETECH gibi diğer prestijli markalarla zenginleştiren ERBEN FOOD & DRINK, oteller, restoranlar, ofisler, havalimanları, alışveriş merkezleri gibi tüketim alanlarına yönelik geniş yelpazede ve ideal çözümler sunan, HORECA sektörünün önde gelen kahve makinesi tedarikçilerinden biridir. Kahve makinelerinin yanında, 2018 yılında İtalyan SIRMAN ve NEMOX firmalarının da Türkiye temsilciliklerini alarak, Gelato, Sorbe, Taze makarna, Sous vide gibi Türk gastronomisine yeni lezzetler kazandıracak makineleri yaratıcı Türk şeflerine sunmaya başlamıştır.
 
Maslak’ta bulunan showroom / eğitim merkezi / demo mutfağında proje ortaklarına ve misafirlerine ürün hazırlama ve kullanma eğitimleri vermekte, tadım organizasyonları ve demo çalışmaları düzenlemektedir. Antalya şubemizi de yakın zamanda faaliyete geçirerek, burada da partnerlerimize bir çok ürünümüzü görme ve deneme fırsatı sunuyoruz.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay