Geri Antalya Açık 17º
ERBEN FOOD DRİNK / ERBEN OTOMAT A.Ş. - Hotel Asistan'da

ERBEN FOOD DRİNK / ERBEN OTOMAT A.Ş.Yetkili
Belirtilmemiş
Web Site2
Adres
Merkez: Bahariye Cad. Sülün Sokak No:59 Nalcacı İş Merkezi, İSTANBUL, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

HAKKIMIZDA


ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş., 1983 yılında kurulmuş. Konyalı Grubu’na ait bir firmadır.
ERBEN KONTROL, geçmişten gelen bina otomasyon ve ödeme sistemlerine dayanan tecrübesiyle, 2003 yılında kahve makineleri, sıcak içecek otomatları işletmesi ve dağıtımı yapmak üzere ERBEN OTOMAT A.Ş.’yi kurmuştur.
2017 yılı itibariyle yeniden yapılanarak ERBEN CONTROL SYSTEMS çatısı altında ERBEN FOOD&DRINK adıyla, SAECO, BRAVILOR, NECTA, COFFEETECH(kahve makineleri), NEMOX(dondurma makineleri), TEATECH(çay demleme otomatları), SIRMAN (pizza, makarna makineleri) markalarının distribütörlüğüne devam etmektedir.
2003 yılından beri distribütörlüğünü yaptığımız SAECO, BRAVILOR, COFFEETECH markalı kahve makineleri ve sıcak içecek otomatları, dağıtımına 2017 yılında başladığımız NEMOX marka gelato, dondurma, sorbe makineleri ve mühendislerimiz tarafından 2 yıllık bir AR-GE çalışması sonunda ürettiğimiz, patenti firmamıza ait TEATECH marka Dünya’ nın ilk otomatik çay demleme otomatının dağıtımı ve 7/24 verilen teknik servisi için yeniden yapılanmaya giderek HoReCa sektörünün hizmetindeyiz.
İstanbul Maslak’ta bulunan merkezimizde Eğitim Merkezi ve Showroom’umuzda Türkiye temsilciliğini ve dağıtımını yaptığımız markaların ürünlerinin, ürün hazırlama, kullanma, bakım eğitimleri ile birlikte teknik servisimizde satış sonrası hizmet, bakım ve tamirat hizmetleri verilmektedir.
ERBEN FOOD&DRINK, havalimanlarından, hastanelere, otellerden, alışveriş merkezlerine, profesyonellerle buluşmaya devam ediyor.


Belirtilmemiş

ERBEN FOOD & DRINK İstanbul Merkez //
Belirtilmemiş
+90 212 494 38 38
food-drink@erben.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Belirtilmemiş

ERBEN FOOD & DRINK İstanbul Showroom /
Belirtilmemiş
+90 212 809 30 25
food-drink@erben.com.tr
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi