ALSUN ORMAN ÜRÜNLERİ / MAHMUT KÖSE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

ALSUN ORMAN ÜRÜNLERİ / MAHMUT KÖSE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

436
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Mahmut Köse / Firma Sahibi
Adres
Merkez: Sanayi Sitesi Cumhuriyet Mahallesi Gazanfer Bilge Caddesi No:26/28/30/32 Alanya / ANTALYA, TR

1984 yılında Mahmut KÖSE tarafından Alanya da kurulan, Alsun Orman Ürünleri 1985 yılında Alanya Sanayi Sitesin de hizmet vermeye devam etmiştir.

Şirket 1993 yılında ismini Alsun Orman Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirerek, Gazipaşa ve Alanya Sanayi Sitesinde halen siz müşterilerimizin hizmetindedir.

        Özellikle Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde kısa sürede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmış, ve bu müşteri portföyü ile geleceğe güvenle bakan bir şirket haline gelmiştir.

Misyonumuz, bünyemize orman ürünlerinin bütün çeşitlerini barındırarak siz müşterilerimize kaliteli ve sınırsız hizmet sunmaktır.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay