SUDEM PASTACILIK ÜRÜN. GIDA TARIM SAN. TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da

SUDEM PASTACILIK ÜRÜN. GIDA TARIM SAN. TİC. A.Ş.

729
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Songül ERTUNÇ / Firma Sahibi
Adres
AOSB 1. Kısım Atatürk Bulvarı No:17 Döşemealtı / ANTALYA, TR

Sudem Pastacılık Ürünleri Gıda Tarım Sanayi Ve Ticaret A. Ş.

Sudem Gıda Un ve Gıda Katkı Maddeleri Üretim Pak.Tic. A.Ş., Ekmekçilik , Pastacılık ve Kahvaltılık ürünlerin üretim ve satışı yapılmaktadır.

Ürünlerimiz Akdeniz ve Ege sahil kesiminde ki 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinde büyük ölçüde kullanılmakta olup hazır karışımlarımız pratikliği ve hijyenik olması sebebi ile tercih edilmekte ve değerli şeflerimizin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Bunun yanında Türkiye genelinde 50 ye yakın bayimiz ve toptancılarımız aracılığı ile ürünlerimiz müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip eden Firmamız da Müşteri Mennuniyeti odaklı satış temel İlkelerimiz arasındadır. Bu amaç ile ürün standardı ve ürün çeşitliliğini geliştirmek amacı ile Arge çalışmalarına büyük önem verilmektedir.

ISO 22000;2005 Gıda güvenliği Yönetimi Sistemi ile üretilen SUDEMve SUDEMİXİR Markalı Ürünlerimiz Ekmekçilik ve Pastacılık Grubunda yaklaşık 350 çeşit ürün portfoyü ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. 

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay
SUDEM PASTACILIK ÜRÜN. GIDA TARIM SAN. TİC. A.Ş. ANTALYA BÖLGESİNDE ARDEM FOOD OLARAK TEDARİK SAĞLANMAKTADIR Firma Detayı