Geri
ALANYA ÇEVRE LABORATUVARI MÜH. TİC. LTD. ŞTİ. / AÇEV LABORATUVAR - Hotel Asistan'da
GOLD firma

ALANYA ÇEVRE LABORATUVARI MÜH. TİC. LTD. ŞTİ. / AÇEV LABORATUVARYetkili
Muhammet ÖZDEMİR / Kimya Mühendisi-Genel Müdür
Telefon
Adres
Kadıpaşa Mah. Damlataş Caddesi No: 14/1-2-3 Alanya / ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


HAKKIMIZDA


ALANYA ÇEVRE LABORATUVARI

AÇEV LAB,25 yıllık kamı deneyiminin, özel sektör dinamizmiyle birleşmesi sonucu kurulmuştur. Şirketimiz 09.05.2006 tarihinde Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan Çevre Analizleri Ön Yeterlilik Belgesi, 06.09.2007 tarihinde AB-0096-T Akreditasyon No. İle Akreditasyon Kurumundan "TÜRK AKREDİTASYON SERTİFİKASI" almıştır. 25.08.2008 tarihinde de Ön Yeterlilik Belgemiz "LABORATUVAR YETERLİLİK BELGESİ" ne çevrilmiştir.

Hızlı gelişen dünyanın ortak sorunu çevredir. Hava, toprak ve su kirlenmeleri çevre sorunlarının temelini oluşturmakta ve tüm canlıların yaşam kalitelerini olumsuz etkilemektedir.

Ülkemizin son yıllarda hızlı gelişmesi kentleşmesi, ayrıca Avrupa Birliği direktiflerine paralel olarak hazırlanan yönetmeliklerin yürürlüğe girmesi, çevre bilincinin arması ile çevre kirliliği üzerinde ölçüm ve analizlerin yapılması daha da önem kazanmıştır. Aynı doğrultuda çıkartılan yönetmeliklerde, yiyecek ve içecek maddelerinin gıda kodekslerine uygunluklarının denetlenmesi, gıdalarda bulaşan hastalıkların önlenmesi için de etkin denetim ve kontrollerin yapılması istenmektedir.

Bu amaçla yola çılan laboratuvarımız bünyesinde çalıştırdığı uzman Kimya Mühendisleri, Çevre Mühendisleri, Kimyagerler, Gıda Mühendisleri, Biyolog ve Teknikerlerle; 
  • Su, yeraltı suyu, yüzeysel su, göl ve akarsulardan numune alma ve analiz,
  • Atık su analizleri, proses suyu analizleri, çöp sızıntı suları analizleri,
  • Bahçe sulama suyu analizleri,
  • Çevre ölçümleri,
  • Çevre danışmanlık ve mühendislik hizmetleri,
  • Gıda analizleri,
  • Havuz suyu analizleri,
  • Deniz suyu analizleri
Konularındaki çalışmalarını sürekli genişletip, geliştirerek sürdürmektedir.

Laboratuvarımız TS EN ISO/IEC:17025 standartlarına uygun olarak çalışmakta, ulusal ve uluslararası metotlarla analizler yapmakta, yeterlilik ve akreditasyon kapsamlarını sürekli genişleterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Amacımız;
Gelişen Teknolojiyi takip ederek, dünyada yerimizi alırken "YAŞANABİLİR BİR DÜNYA İÇİN…" emanet aldığımız çevrenin geleceğe miras bırakılmasına katkıda bulunmaktır.


Muhammet ÖZDEMİR

A.Ç.E.V Alanya / Kimya Mühendisi - Genel Müdür
+90 532 396 22 42
+90 242 513 50 56
mozdemir@alanyacevre.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Dilber Özsoy OKUR

A.Ç.E.V Alanya / Kalite Yönetim Sorumlusu
+90 530 641 24 45
+90 242 513 50 56
bilgi@alanyacevre.com
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi