Haber Tarihi : 20.12.2022

AYİY-DER’ de göreviMustafa Gençer devraldı…

HOTELsistan 20.12.2022

Akdeniz Yiyecek İçecek Yöneticileri Derneği (AYİY-DER) 17 Aralık Cumartesi günü gerçekleşen olağan toplantısında gerçekleşen seçim sonuçlarına göre; Tüm üyelerin desteğini alan Mustafa Gençer Başkan seçildi.

Eski Başkan Mehmet Erat’tan görevi devralan Mustafa Gençer; Derneğimizin bugünlere gelmesinde emeği geçen üyelere ve eski Başkan Mehmet Erat’a teşekkür etti.

 

Dernek faaliyetlerini arttırmak ve Derneği büyütmek hedefi ile yola çıktığını ifade eden Gençer, “Bugünden itibaren çalışmalara başlayacağız. Alanya'da bulunan bütün Otel yöneticilerini Dernek ofisimize bekliyoruz,” dedi. Alanya’mızın Derneği AYİY-DER;Eğitim, Seminer ve Sosyal faaliyetlerle Alanya Turizmine katkı sağlamaya daha güçlü birşekilde devam edeceğini söyleyen Gençer; “Mülk-î idare,Yerel Yöneticiler ve STK'larımızın Alanya menşeili derneğimize destek olmasını bekliyoruz” dedi.

Seçim sonrası derneğin kurulması aşamasında öncülerinden olan, aktif faaliyetleri ile başarılı olan eski Başkan Mehmet Erat, “Başarılı şekilde faaliyetlerine devam eden derneğimiz, sektörde aktif olarak yer alan arkadaşlarımız tarafından daha da yukarılara çıkarılması için önlerini açmak, daha da geliştirmek ve gelişimlerine katkı sağlamak çok önemli ve değerlidir. Bu sebeple, yeni seçilen yeni Başkanımız Mustafa Gençer ve Yönetim’de yer alan her bir Arkadaşımıza hayırlı olsun, başarılarının devamını diliyorum. Arkadaşlarım ve Derneğim adına her zaman destek vermeye devam edeceğimi de söylemek istiyorum,” dedi.

AYİY-DER Alanya’da Önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından…

Ülkemiz için önemi herkes tarafından kabul gören turizmde bu güne kadar yapmış olduğu bireysel çalışmaları dernek çatısı altında birleştirerek daha güçlü, planlı ve kalıcı yapmayı hedefleyen, Turizmin başkenti Antalya‘nın Alanya ilçesinde 03.03.2015 tarihinde AYİY-DER (Akdeniz Yiyecek İçecek Yöneticileri Derneği) olarak kurulan dernek, faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu Listesi

AYİY-DER Yönetim Kurulu  Başkanı: Mustafa GENÇER ( Long Beach Resort Otel)

Bşk. Yardımcısı: İBRAHİM ÇOMAK ( Numa Bay Otel)

Bşk. Yardımcısı: İsmail GÖÇMEN ( Quatro Beach Otel)

Yönetim Üye: Mehmet yiğit ( Soul of kitchen)

Yönetim Üye: Fatih Koçak (Timo Resort Otel)

Yönetim Üye: Mehmet Ersoy ( Eftelia Island)

Yönetim Üye: Osman Kıncal ( Azura Deluxe)

Yönetim üye: Cengiz dalgakıran (Insula Resort Otel )

Yönetim Üye: Ali Özcan ( Monart Otel )

Yönetim Üye: Mustafa ÇOMAK ( Numa Bay Otel)

Genel Sekreter: Zafer Sönmez ( Long Beach Resort Otel)