ARCORA GROUP TÜRKİYE / ARCORA INTERNATIONAL GmbH - Hotel Asistan'da

ARCORA GROUP TÜRKİYE / ARCORA INTERNATIONAL GmbH

Yetkili : Belirtilmemiş

E-mail : s.toykarga@arcora.de

Telefon : +90 224 441 15 05

Gsm : Belirtilmemiş

Fax : +90 224 441 15 05

Website : www.arcora-group.com

Adres :Alaaddinbey Mahallesi 618 Sokak No:2/E Nilüfer / BURSA, TR

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Selçuk AĞACAN

ARCORA GROUP Ege ve Akdeniz Bölge / Satış Sorumlusu
+90 541 389 91 68
+90 224 441 15 05
s.toykarga@arcora.de
Teklif Sipariş Gönder

Ürün Gruplari

ZEMİN BAKIMINDA TEK PED DÖNEMİ... FIRÇA KULLANIMINA SON...ARCORA Marka PU-PED (Yeni Nesil Ped; Polieter, Polyester ve PU Poli Üretan Bileşimi Sayesinde Güçlü ve Aşınmaya Karşı Dayanıklı Bir Yapısı Vardır). ARCORA PU-Pedleri Fayans, Taş Zeminler, İnce Taşlı Seramik Fayanslar, Beton Gibi Sert Zemin Kaplamalarından, Vinil, PVC ve Linolyum Zeminlere Kadar; Otellerde, Tüm Kamu Tesislerinde, Havalimanlarında ve Alışveriş Merkezleri gibi günlük temizlik yapılan her yerde rahatlıkla kullanılabilir.İnatçı Kirlerde pedin yeşil renkli arka yüzü çevrilerek normal bir ped gibi kullanılır ve mükemmel sonuçlar elde edilir. Dip Temizliği ve daha küçük yüzeyli temizlik işlemleri için ise ARCORA PU-El Pedi nin kullanımı önerilir.ARCORA PU-PED ler özellikle orbital (yörüngesel hareket) teknolojisi ile çalışan temizlik makineleri ile son derece uyumludur.Ayrıca ARCORA Marka Microfiber Bezleri ve Mop Bezleri Türkiye Fabrikalarında Üretilmekte olup, Satış/Satış Destek Hizmetleri Verilmektedir.

ARCORA Bina Zemin ve Bakım Makinaları, Temizlik Ekipmanları Üretim ve Satış/Satış Destek Hizmeti Verilmektedir.

Firma Yorumları

Firmayı Değerlendir

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.