DENİZ BUKLET ANTALYA / DENİZ BUKLET KOZMETİK PLASTİK TUR. MAT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

DENİZ BUKLET ANTALYA / DENİZ BUKLET KOZMETİK PLASTİK TUR. MAT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

389
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Deniz DANIŞMAN / Firma Sahibi
Adres
Yenigöl Mahallesi Menekşe Sokak 4/1, ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

2007  yılından bu yana Buklet Sektöründe , Üretici Firma olmanın gururuyla Turizm Konaklama Sektöründe hizmet vermeye başladık.


Geçen yıllarla Plastik ( Tüm buklet plastik ürünlerinin imalatı) , Matbaa ( Tüm buklet kağıt ürünlerinin imalatı ) , Dolum ( Tüm buklet sıvı gurubu ürünlerin otomasyon makinalarla etiket ve dolumu ) , Sabun ( Granür sabun şekillendirilmesi ) ambalaj ve paketleme atölyelerimiz , yenilikçi grafik tasarım ekibimiz ile ; daha çağdaş , daha kaliteli , daha hızlı imalat hacmine ulaşmak için yol aldık. Turizm ve Konaklama sektöründe , Hizmetin Zamanında Yapılmasının öneminin sorumluluğu ve Antalya da üretmenin yakınlığıyla ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çağın gerektirdiği kurallarla sunuyoruz.

Hedefler

Deniz Buklet olarak çalışanlarımız ile sağlıklı gelişmeyi , evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

ilkeler

  • Amacımız sürekli gelişerek ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çağın gerektirdiği kurallarla sunmaktır.
  • Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
  • Türkiye ‘de üretmenin gücü Antalya ‘da üretmenin “güzelliğinden” aldığımız cesaretle Turizm Ve Konaklama Sektörünün beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay