KUVER AKADEMİ / UNIFOOD PROFESYONEL / KUVER ENDÜSTRİYEL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

KUVER AKADEMİ / UNIFOOD PROFESYONEL / KUVER ENDÜSTRİYEL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.



Yetkili
Sinan ÇAĞLAYAN / Firma Sahibi
Web Site
Adres
Ermenek Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No:65/D D:2 07230 Muratpaşa / ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Sinan ÇAĞLAYAN

KUVER AKADEMİ Akdeniz Bölge Müd.lüğü / Firma Sahibi
+90 532 295 66 80
+90 242 323 58 94
sinan@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Uğur Volkan UYSAL

KUVER AKADEMİ Marmara Bölge Müd.lüğü / Firma Sahibi
+90 533 664 26 23
Belirtilmemiş
ehat@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Gözde KORKMAZ

KUVER AKADEMİ Antalya Bölge Müd.lüğü Belek-Kundu-Boğazkent Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 549 610 07 19
+90 242 323 58 94
gozde@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Ali SOLAK

KUVER AKADEMİ Akdeniz Bölge Müd.lüğü / Bölge Müdürü
+90 506 633 14 52
+90 242 323 58 94
ali@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Abdullah ÜNALAN

KUVER AKADEMİ Akdeniz Bölge Md.lüğü Manavgat Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 532 620 51 64
+90 242 323 58 94
abdullah@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Burak TÜRKMEN

KUVER AKADEMİ Akdeniz Bölge Müd.lüğü Alanya Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 543 430 75 11
+90 242 323 58 94
burak@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Mert ÇETİNDAĞ

KUVER AKADEMİ Akdeniz Bölge Md.lüğü Kemer Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 553 285 47 32
+90 242 323 58 94
mert@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Batuhan ÖZOĞULLARI

KUVER AKADEMİ Akdeniz Bölge Md.lüğü / Manavgat Bölge Danışman Şef
+90 533 967 73 06
+90 242 323 58 94
batuhan@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Recep YAZICI

KUVER AKADEMİ Ege Bölge Md.lüğü / Bölge Müdürü
+90 530 500 57 37
+90 242 323 58 94
recep@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Çağman ÇAĞEL

KUVER AKADEMİ Ege Bölge Md.lüğü Bodrum Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 541 713 96 91
+90 242 323 58 94
cagman@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Hakan ÖZTÜRK

KUVER AKADEMİ Ege Bölge Md.lüğü Kuşadası Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 551 394 58 74
+90 242 323 58 94
hakan@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

İlke YAZAN

KUVER AKADEMİ Akdeniz Bölge Md.lüğü Antalya Şehiriçi Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 544 810 80 10
+90 242 323 58 94
ilke@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Kağan KALKAN

KUVER AKADEMİ Marmara Bölge Md.lüğü Bursa Bölge / Müşteri YöneticisiSorumlusu
+90 545 516 01 16
+90 242 323 58 94
kagan@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Kemal ÇETİN

KUVER AKADEMİ Ege Bölge Md.lüğü Fethiye-Marmaris Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 549 746 47 51
+90 242 323 58 94
kemal@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Sevilay ŞİMŞEK

KUVER AKADEMİ Marmara Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 530 430 12 86
+90 242 323 58 94
sevilay@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Gökhan ÇANAKÇI

KUVER AKADEMİ Antalya Bölge Md.lüğü Manavgat Bölge / Müşteri Yöneticisi
+90 546 412 03 14
+90 242 323 58 94
gokhan@kuver.com.tr
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi