KUVER AKADEMİ / UNIFOOD PROFESYONEL / KUVER ENDÜSTRİYEL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

KUVER AKADEMİ / UNIFOOD PROFESYONEL / KUVER ENDÜSTRİYEL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

Yetkili : Sinan ÇAĞLAYAN / Firma Sahibi

E-mail : sinan@kuver.com.tr

Telefon : +90 242 323 58 94

Gsm : +90 532 295 66 80

Fax : +90 242 323 73 29

Website : www.unifood.com.tr

Adres :Çağlayan Mahallesi 2080 Sokak Burcu Sitesi C Blok No:8/1 Lara, Muratpaşa / ANTALYA, TR

Sinan ÇAĞLAYAN

UNIFOOD Akdeniz Bölge Müd.lüğü / Firma Sahibi
+90 532 295 66 80
+90 242 323 58 94
sinan@kuver.com.tr

Uğur Volkan UYSAL

UNIFOOD Marmara Bölge Müd.lüğü / Firma Sahibi
+90 533 664 26 23
Belirtilmemiş
ehat@kuver.com.tr

Abdullah ÜNALAN

UNIFOOD Antalya Bölge Müd.lüğü / Belek-Kundu Bölge Danışman Şef
+90 532 620 51 64
+90 242 323 58 94
abdullah@kuver.com.tr

Ali SOLAK

UNIFOOD Akdeniz Bölge Müd.lüğü / Bölge Müdürü
+90 506 633 14 52
+90 242 323 58 94
ali@kuver.com.tr

Serap MUCUKOĞLU

UNIFOOD Akdeniz Bölge Md.lüğü / Manavgat Bölge Sorumlusu
+90 545 218 88 07
+90 242 323 58 94
serap@kuver.com.tr

Burak TÜRKMEN

UNIFOOD Akdeniz Bölge Müd.lüğü / Alanya Bölge Danışman Şef
+90 543 430 75 11
+90 242 323 58 94
burak@kuver.com.tr

Mert ÇETİNDAĞ

UNIFOOD Akdeniz Bölge Md.lüğü / Kemer - Antalya Şehir İçi Bölge Sorumlusu
+90 553 285 47 32
+90 242 323 58 94
mert@kuver.com.tr

Batuhan ÖZOĞULLARI

UNIFOOD Akdeniz Bölge Md.lüğü / Manavgat Bölge Danışman Şef
+90 533 967 73 06
+90 242 323 58 94
batuhan@kuver.com.tr

Recep YAZICI

UNIFOOD Ege Bölge Md.lüğü / Bölge Müdürü
+90 530 500 57 37
+90 242 323 58 94
recep@kuver.com.tr

Çağman ÇAĞEL

UNIFOOD Ege Bölge Md.lüğü / Bodrum Bölge Sorumlusu
+90 541 713 96 91
+90 242 323 58 94
cagman@kuver.com.tr

Hakan ÖZTÜRK

UNIFOOD Ege Bölge Md.lüğü / Kuşadası Bölge Sorumlusu
+90 551 394 58 74
+90 242 323 58 94
hakan@kuver.com.tr

Sevilay ŞİMŞEK

UNIFOOD Akdeniz Bölge Md.lüğü / Belek-Boğazkent-Kundu Bölge Sorumlusu
+90 530 430 12 86
+90 242 323 58 94
sevilay@kuver.com.tr

Kağan KALKAN

UNIFOOD Marmara Bölge Md.lüğü / Bursa Bölge Sorumlusu
+90 545 516 01 16
+90 242 323 58 94
kagan@kuver.com.tr

Kemal ÇETİN

UNIFOOD Ege Bölge Md.lüğü / Fethiye-Marmaris Bölge Sorumlusu
+90 549 746 47 51
+90 242 323 58 94
kemal@kuver.com.tr

Sevilay ŞİMŞEK

UNIFOOD Marmara Bölge / Bölge Sorumlusu
+90 530 430 12 86
+90 242 323 58 94
sevilay@kuver.com.tr

Firma Yorumları

Firmayı Değerlendir