• TEDARİKÇİ GİRİŞİ
  • ÜYE GİRİŞİ
UNIFOOD PROFESYONEL / KUVER AKADEMİ / KUVER ENDÜSTRİYEL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da

UNIFOOD PROFESYONEL / KUVER AKADEMİ / KUVER ENDÜSTRİYEL GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

Yetkili              Sinan ÇAĞLAYAN / Firma Sahibi
E-mail             sinan@kuver.com.tr
Telefon            +90 242 323 58 94
Gsm                  +90 532 295 66 80
Fax                    +90 242 323 73 29
Website           www.unifood.com.tr
Adres               Çağlayan Mahallesi 2080 Sokak Burcu Sitesi C Blok No:8/1 Lara, Muratpaşa / ANTALYA, TR
Foto Adı Soyadı Mobile Telefon Fax E-mail
Sinan ÇAĞLAYAN
UNIFOOD Akdeniz Bölge Müd.lüğü / Firma Sahibi
+90 532 295 66 80 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 sinan@kuver.com.tr
Uğur Volkan UYSAL
UNIFOOD Marmara Bölge Müd.lüğü / Firma Sahibi
+90 533 664 26 23 Belirtilmemiş Belirtilmemiş ehat@kuver.com.tr
Abdullah ÜNALAN
UNIFOOD Antalya Bölge Müd.lüğü / Belek-Kundu Bölge Danışman Şef
+90 532 620 51 64 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 abdullah@kuver.com.tr
Ali SOLAK
UNIFOOD Akdeniz Bölge Müd.lüğü / Bölge Müdürü
+90 506 633 14 52 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 ali@kuver.com.tr
Serap MUCUKOĞLU
UNIFOOD Akdeniz Bölge Md.lüğü / Manavgat Bölge Sorumlusu
+90 545 218 88 07 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 serap@kuver.com.tr
Burak TÜRKMEN
UNIFOOD Akdeniz Bölge Müd.lüğü / Alanya Bölge Danışman Şef
+90 543 430 75 11 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 burak@kuver.com.tr
Mert ÇETİNDAĞ
UNIFOOD Akdeniz Bölge Md.lüğü / Kemer - Antalya Şehir İçi Bölge Sorumlusu
+90 553 285 47 32 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 mert@kuver.com.tr
Batuhan ÖZOĞULLARI
UNIFOOD Akdeniz Bölge Md.lüğü / Manavgat Bölge Danışman Şef
+90 533 967 73 06 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 batuhan@kuver.com.tr
Recep YAZICI
UNIFOOD Ege Bölge Md.lüğü / Bölge Müdürü
+90 530 500 57 37 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 recep@kuver.com.tr
Çağman ÇAĞEL
UNIFOOD Ege Bölge Md.lüğü / Bodrum Bölge Sorumlusu
+90 541 713 96 91 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 cagman@kuver.com.tr
Hakan ÖZTÜRK
UNIFOOD Ege Bölge Md.lüğü / Kuşadası Bölge Sorumlusu
+90 551 394 58 74 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 hakan@kuver.com.tr
Sevilay ŞİMŞEK
UNIFOOD Akdeniz Bölge Md.lüğü / Belek-Boğazkent-Kundu Bölge Sorumlusu
+90 530 430 12 86 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 sevilay@kuver.com.tr
Kağan KALKAN
UNIFOOD Marmara Bölge Md.lüğü / Bursa Bölge Sorumlusu
+90 545 516 01 16 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 kagan@kuver.com.tr
Kemal ÇETİN
UNIFOOD Ege Bölge Md.lüğü / Fethiye-Marmaris Bölge Sorumlusu
+90 549 746 47 51 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 kemal@kuver.com.tr
Sevilay ŞİMŞEK
UNIFOOD Marmara Bölge / Bölge Sorumlusu
+90 530 430 12 86 +90 242 323 58 94 +90 242 323 73 29 sevilay@kuver.com.tr
E-mailinizi Kaydedin Hotel Asistan sizi bilgilendirsin