GÜÇLÜLER GÜÇPA GIDA İÇ. TAR. NAK. TEKS. İTH. İHR. TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

GÜÇLÜLER GÜÇPA GIDA İÇ. TAR. NAK. TEKS. İTH. İHR. TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Yetkili : Ramazan GÜÇLÜ / Firma Sahibi

E-mail : info@asguc.com

Telefon : +90 242 776 66 75

Gsm : Belirtilmemiş

Fax : +90 242 776 66 73

Website : www.sifasodalari.com

Adres :Manavgat Merkez: Side Mahallesi 1126 Sokak No: 38 Manavgat Koleji Yanı Manavgat / ANTALYA, TR

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Ramazan GÜÇLÜ

GÜÇLÜLER GÜÇPA Manavgat Merkez Ofis / Firma Sahibi
Belirtilmemiş
+90 242 776 66 75
info@asguc.com
Teklif Sipariş Gönder

Bayram KÖSE

GÜÇLÜLER GÜÇPA Manavgat Merkez Ofis / Satış Müdürü
+90 533 205 79 32
+90 242 776 66 75
info@asguc.com
Teklif Sipariş Gönder

Semih KAYA

GÜÇLÜLER GÜÇPA Antalya Depo Belek-Kundu-Merkez-Kemer Bölge / Satış Pazarlama Müdürü
+90 507 851 78 74
+90 242 755 72 16
antalya@guclulergucpa.com
Teklif Sipariş Gönder

Engin SARMAN

GÜÇLÜLER GÜÇPA Alanya Şube / Bölge Satış Müdürü
+90 530 665 62 72
+90 242 537 61 60 / 537 61 61
info@asguc.com
Teklif Sipariş Gönder

Ürün Gruplari

PERGE Marka Bira Manavgat Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

CARLA COLA Marka, AKDENİZ GAZOZ Marka, CARLA LİMON ve CARLA TONIC Marka Üretici Firması Olup; Antalya Merkez, Manavgat Bölge ve Alanya Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

ERİKLİ Marka Manavgat Bayisi, SIRMA Marka SÜRAL Marka ve AKDORUK Marka Alanya, Manavgat ve Antalya Merkez Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

AROMA Marka, NETTO Marka, TAMEK Marka ve NEFİS Marka Meyve Suları Antalya Merkez Bölge, Manavgat ve Alanya Bölge Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

LEONICA Marka Kahve Çeşitleri Alanya Bölge Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

ICE PENDOS Marka ve FRUTICO Marka Konsantre ve %100 Sıkma Meyve Suyu Çeşitleri / Ice Tea Ürünleri Antalya Merkez Bölge, Manavgat Bölge ve Alanya Bölge Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir..

SVAROVSKY Marka Ağır Alkol Alanya Bölge ve APAMEIA Marka Ağır Alkol Manavgat Bölge Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

ICE PENDOS MARKA Kokteyl Sos Antalya Merkez Bölge, Manavgat Bölge ve Alanya Bölge Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

ASPOWER Marka Enerji İçeceği Üreticisi Olup, Antalya Merkez Bölge, Manavgat Bölge ve Alanya Bölgesi Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

Deva İçecek HOLIDAY Marka Likör Ürünleri Antalya Merkez Bölge, Manavgat Bölge ve Alanya Bölge Yetkili Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

CARLA LİMONATA Manavgat Üretici Bayisi Olup, Antalya Merkez Bölge, Manavgat Bölge ve Alanya Bölgesi Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

ŞİFA Marka Doğal Maden Suyu Manavgat Üreticisi Olup, Antalya Merkez Bölge, Manavgat Bölge ve Alanya Bölgesi Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

YAZGAN Marka ve ŞİRİNCE Marka Şarap ve DEVA İçecek Grubu HOLIDAYS Marka Şampanya Alanya, Manavgat ve Antalya Merkez Bölge Yetkili Dağıtıcı Bayisi Olup, Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

BOLKAR Marka 10 Lt ambalaj ve MILKMAN Marka 1 Lt Süt Antalya Merkez Bölge, Manavgat Bölge ve Alanya Bölge Satış ve Sevk Hizmeti Verilmektedir.

GÜZELÇAY Marka Toz Çay, Demlik Poşet Siyah Çay, Poşet Bitki ve Meyve Çayları Antalya, Manavgat ve Alanya Yetkili Satıcı ve Dağıtıcı Bayisidir.

Firma Yorumları

Firmayı Değerlendir

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.