KAREL ELEKTRONİK SAN. ve TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

KAREL ELEKTRONİK SAN. ve TİC. A.Ş.

Yetkili : Belirtilmemiş

E-mail : mhb@karel.com.tr

Telefon : +90 212 355 48 00

Gsm : +90 850 2522 575 (Müşteri Hizmetleri)

Fax : +90 212 275 40 01

Website : www.karel.com.tr

Adres : Genel Müdürlük: Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi Yzb. Kaya Aldoğan Sokak No:16 34394 Şişli / İSTANBUL, TR

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Mustafa TERCAN

KAREL Antalya Bölge Md. lüğü / Bölge Müdürü
+90 555 977 34 06
+90 242 323 13 13
satis.antalya@karel.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Ürün Gruplari

KAREL Marka Analog, ISDN ve IP Telefon Santralleri, Telefon Makineleri, CCTV Kameralar, Ev ve İş Yeri Alarmları, Apartman Konuşma Sistemleri, Araç Takip Sistemleri ve Çağrı Merkezi Sistemleri Üretim ve Satış/Satış Destek Hizmetleri Verilmektedir. KAREL, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye de elektronik telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Karel, haberleşme elektroniği alanında Türkiye nin en gelişmiş Ar-Ge sine ve dünya standartlarında üretim tesis ve standartlarına sahiptir. Bugün Türkiye nin 30 dan fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç eden pazar lideri markasıdır. Dünyanın bilinen ve güvenilen kurumlarından Brand-Finance ın hazırladığı Türkiye nin En Değerli 100 Markası listesindeki markalardan biri olarak gösterilmektedir.

Telefon Makineleri Üretim ve Satış/Satış Destek Hizmetleri Verilmektedir. Karel Türkiye nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biridir. Yaklaşık 2000 çalışanı olan, halka açık ve şeffaf bir kurumsal yönetime sahip Karel in başarısı telekomünikasyon gibi büyük Ar-Ge gücüne ve yatırıma ihtiyaç duyulan, az gelişmiş ülkelerin kullanıcı olarak bile bulunmadığı bir sektörde, gelişmiş ekonomilere sahip ülkelerin dünya devi üretici firmalarıyla rekabet ederek dünya ölçeğinde bir firma yaratması ile ölçülmektedir. Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir. Türkiye nin en önemli Bilişim araştırması olan ve her yıl yayınlanan Bilişim 500 Araştırması sonuçlarına göre Türkiye PBX kategorisi ve Türkiye Merkezli Üretici kategorisi birincisi seçilmiştir. Uluslararası araştırma raporlarına göre ise Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Pazar liderliğinin yanı sıra, Avrupa nın en büyük 3, dünyanın en büyük 15 PBX üreticisinden biridir. 81 ilinde tamamında, 300 ü aşkın Yetkili Satıcı ve Servisiyle Türkiye nin bu alanda en yüksek penetrasyona ve etkin dağıtım kanalına sahip şirketidir.

Firma Yorumları

Firmayı Değerlendir

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.