Geri Antalya Açık 13º
YAYLA BAKLİYAT / YAYLA AGRO GIDA SAN. ve NAKLİYAT A.Ş. - Hotel Asistan'da

YAYLA BAKLİYAT / YAYLA AGRO GIDA SAN. ve NAKLİYAT A.Ş.Yetkili
Mehmet DEMİRTAŞ / Türkiye Edt (Ev Dışı Tüketim) Satış Müdürü
Adres
Ankara Genel Müdürlük: İstanbul Yolu 30. Km. Saray Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 327 PK. 06980 Kazan / ANKARA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.


Yayla Agro Hakkında

Yayla Agro Gıda Sanayi ve Nakliyat A.Ş. olarak kurulduğundan bu yana sektörde kalite ve hizmet adına en iyiyi yapma gayretinde olan firmamız, sektörle beraber kendi kalite çıtasını da yükselterek hak ettiği konuma yükselmiştir.

 

Müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını önde tutan tesislerimiz ve katma değerli ürün gamımızla, nihai tüketicilerimize ve iş ortaklarımıza değer katan tedarik zincirimizle hizmet vermekteyiz.

 

Yüksek kapasiteli ve en gelişmiş teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde kaliteli ve sürdürülebilir üretim yapılmaktadır. Çevreye zararlı olan hiçbir atık üretmeyen tesislerimiz, geleceğimizin ve doğanın korunması için gerekli tedbirleri alarak üretim yapmaktadır

Yurt içi pazarında ise 65 ilde bayilik ağı kurmuş ve 81 vilayette ulusal mağazalar dahil olmak üzere 20.000’den fazla perakende noktasında ürünlerini müşterilerimizin beğenisine sunarken, yurtdışı pazarında da faaliyetlerini sürdüren firmamız bu pazar için de ayrı ekip kurarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 

Yayla Agro bulunduğu her üründe ve kanalda kaliteli operasyon arayan ve uygulayan firmamız Gıda kodeksi, TSE belgeleri gibi sektörde bulunan firmaların haiz olması gereken belgeleri almaya da hak kazanmıştır.Bu belgelerin dışında sektöre bakışı hassas olan firmamız ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, Halal Food belgesi gibi belgeleri alarak, ülkemizin girmeye çalıştığı Avrupa birliğinin gıda üretim normlarına uygun üretim yapma seviyesini yakaladığını belgeleriyle tescil ettirmiştir.

 

 

Yayla Agro, ülkemizin Dünyadaki yüz akı ve markası olma yolunda çalışmalarına her gün daha da büyüyen bir istekle devam etmektedir.

 

 


Başkan'ın Mesajı

 

Dünya ve sektörler büyük bir değişim ve dönüşüm geçirmektedir. Bilgi ve teknoloji artık en güçlü değerler olarak karşımıza çıkmaktadır.  Tüketim alışkanlıkları ve tüketici talepleri de benzer şekilde büyük değişimler geçirmektedir.  Bu iki değişimi doğru şekilde değerlendirip buna uygun stratejiler geliştiren şirketler rakiplerinin bir adım önüne geçecek ve vazgeçilmez markalar haline gelecektir.

Bunun en bilinen örneği adı unutulmaya başlayan Nokia ve Nokia’nın boşluğunu dolduran Apple ve Samsung’dur. Müşteri ihtiyaçlarını ve teknolojiyi birleştiremeyen Nokia pazardan silinirken bunu doğru okuyan Apple ve Samsung sektörlerinin lider markaları olmuştur.

Biz de Yayla Agro olarak Ar-Ge ve Pazar araştırmalarımızla bu dönüşümü yöneten şirketlerden olmak için yoğun çalışma içerisindeyiz. Tüm müşterilerimize değer katmak için, üretimimizi, tedarik zincirimizi ve ürün gamımızı gelecek için bugünden şekillendiriyoruz. Sağlıklı, lezzetli, doğal ve katma değerli ürün gamımızı her geçen gün geliştirerek müşterilerimize değer katmak için çalşıyoruz.

 

Bu bilinçle kendimize belirlediğimiz hedeflerimiz; evimizde güvenle tüketebileceğimiz ürünleri, en hızlı, en verimli, en ekonomik koşullarda, tüm tüketicilerin en kolay ulaşabileceği kanallarla müşterilerimizle buluşturmak, sektörün çıtasını yükseltmek ve sektörde Dünya’nın öncü ve en büyük kuruluşu olmaktır.

 

Hasan GÜMÜŞ

Hasan GÜMÜŞ

Yayla Agro CEO

 


Mehmet DEMİRTAŞ

Türkiye Edt (Ev Dışı Tüketim) Satış Müdürü
+90 549 783 06 40
+90 312 815 49 50
yayla@yaylabakliyat.com.tr
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi