• TEDARİKÇİ GİRİŞİ
  • ÜYE GİRİŞİ
ELEKTROSER FOTOKOPİ TEKNİK SERVİS SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ. - Hotel Asistan'da

ELEKTROSER FOTOKOPİ TEKNİK SERVİS SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

Yetkili              Belirtilmemiş
E-mail             elektroser@elektroser.com
Telefon            +90 216 521 63 33 pbx
Gsm                  Belirtilmemiş
Fax                    +90 216 521 64 12
Website           www.elektroser.com
Adres               Cumhuriyet Mahallesi Doğanay Sokak No:27 34696 Çamlıca, Üsküdar / İSTANBUL, TR
Foto Adı Soyadı Mobile Telefon Fax E-mail
Belirtilmemiş
Elektroser İstanbul Merkez /
Belirtilmemiş +90 216 521 63 33 pbx +90 216 521 64 12 elektroser@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser İstanbul Mecidiyeköy /
Belirtilmemiş +90 212 212 36 16 - 212 36 17 +90 212 216 95 46 mecidiyekoy@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser İstanbul Bakırköy /
Belirtilmemiş +90 216 566 84 23 - 566 89 10 +90 216 566 78 54 kadikoy@elektroser.com
Aydın BİLEN
Elektroser Antalya / Firma Sahibi
+90 532 362 62 32 +90 242 248 73 88 - 248 92 75 +90 242 243 83 40 antalya@elektroser.com
Serdar ÇATAK
Elektroser Antalya / Satış Temsilcisi
+90 554 563 82 82 +90 242 248 73 88 - 248 92 75 +90 242 243 83 40 antalya@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser Adana /
Belirtilmemiş +90322 459 05 04 - 351 21 66 +90 322 458 42 58 adana@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser Ankara /
Belirtilmemiş +90 312 257 40 59 - 257 40 86 +90 312 256 72 23 ankara@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser İzmir /
Belirtilmemiş +90 232 483 10 65 - 441 86 16 +90 232 425 58 59 izmir@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser Bursa /
Belirtilmemiş +90 224 233 33 02 +90 224 233 31 10 bursa@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser Denizli /
Belirtilmemiş +90 258 264 77 33 - 264 54 05 +90 258 264 53 03 denizli@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser Kocaeli / Büroser Büro Makinaları
Belirtilmemiş +90 262 331 25 55 +90 262 331 25 55 buroser@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser Samsun /
Belirtilmemiş +90 362 432 71 55 +90 362 435 98 84 samsun@elektroser.com
Belirtilmemiş
Elektroser Tekirdağ-Çorlu /
Belirtilmemiş +90 282 654 44 29 +90 282 654 55 52 corlu@elektroser.com
E-mailinizi Kaydedin Hotel Asistan sizi bilgilendirsin