Geri
ICE PENDOS / FRUTICO İÇECEK GIDA TURZ. İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

ICE PENDOS / FRUTICO İÇECEK GIDA TURZ. İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

ExportYetkili
Orhan YILMAZ / Genel Müdür
Telefon
Adres
A.O.S.B. Toptancılar Birliği Sitesi C1/108 Döşemealtı / ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


HAKKIMIZDA


FRUTICO...
 Dünyanın Meyvesi O....

Firmamız Frutico İçecek ve Gıda Ltd.Şti faaliyetlerine 2010 yılında Antalyada başlamıştır.  Başlıca hedefi turizm sektörüne yönelik alkolsüz içecek ürünlerinin pazarlanması olan şirketimiz bu amaçla ilk bayilik çalışmasını  özellikle yüksek kaliteli ithal meyve suyu alanında yapmıştır.
 
 Firmamız şu an Türkiye de ilk defa Döhler tarafından üretilen ve bu ürüne özel ithal edilmiş makinalar tarafından sunulan  Avrupada yaygın olarak tüketilen FULLFRUIT ve FRUTICO markalı ürünlerin distribütörlüğünü yapmaktadır.
 
Yüksek meyveli  1+5 Nektar Meyve suyu ürünlerini   tüm dünyada Döhler uzmanlığı ile üretilen hammaddeler ile özel olarak hazırlanan  ürünlerimiz  Tüm Akdeniz ve Ege bölgesinde tüketiciler ile buluşturulmaktadır.
 
Türkiye de sadece Döhler fabrikalarında üstün teknoloji ve uzmanlığı ile üretilen meyve sularımız ve Almanya'dan ithal edilen makinalarımız ve 7/24 teknik desteğimizle firmamız bu konuda rakipsizdir.
 
Frutico Tüm Akdeniz ve Ege bölgesinde % 60 pazar payına sahiptir. Özelikle rekabetin en yoğun olduğu alkolsüz içecek  ürünlerini pazarlayacak olan firmamız faaliyetlerini müşteri odaklı çalışma ,dürüst ticaret ,iyi ve kaliteli hizmet,  modern distribütörlük anlayışını esas almıştır.
 
Hedefimiz büyümek ; bunun için, ülke ekonomisindeki  gelişmeleri ve çalıştığımız sektörleri iyi analiz etmek, bize sunulan fırsatları değerlendirmek ,amacımız olan büyüme  için  stratejiler geliştirmek, teknoloji ve insan kaynaklarını iyi organize etmek, müşteri taleplerini doğru analiz ederek müşterilerle daha güçlü  ve daha  kalıcı ilişkiler kurarak  hedefine  ulaşmak ve sektöründe örnek firma olmaktır.
 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi