AKDENİZ ÇİM HALI LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

AKDENİZ ÇİM HALI LTD. ŞTİ.

212
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Mehmet AVCI / Firma Sahibi
Adres
Yeni Mah. 2421 Sk. No:20/A, Kepez / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

AKDENİZ ÇİM HALI SAHA LTD. ŞTİ.

Spor Sahası Yapımında Öncü

Akdeniz Çim Halı, 1996'dan bu yana, spor sahası uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Firmamız yalnızca Akdeniz Bölgesi ile kalmayıp, Türkiye'nin her bölgesine anahtar teslim suni çim saha, suni çim kort ve dekoratif çim halı uygulamaları sunmaktadır.

Güvenilirliğe en üst seviyede önem veren firmamız, bütün çalışmalarında fizibilite ve projelendirme uygulamalarını da titizlikle yürütmekte ve profesyonel teknik ekip ve donanım ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 

Çeyrek asırlık tecrübesi ile Akdeniz Çim Halı, suni çim uygulamalarında öncülüğe devam etmektedir.

En iyi hizmet ve maksimum müşteri memnuniyeti, firmamızın vazgeçilmez misyonu olmuş ve gelecek için de yol haritamızın ana teması olmaya devam etmektedir.


Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay