DEEPO EXPRESS GIDA SAN. VE TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

DEEPO EXPRESS GIDA SAN. VE TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.

900
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Bu firma Helal Belgesine sahiptir.
Yetkili
Yunus TÜMAY / Genel Müdür
Adres
Konaklı Mh. Yusuf Kiya Cd. No:9 deepo express, Alanya / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

DEEPO EXPRESS Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

2006 yılında Alanya’da yufka üretimi ile yola çıkan firmamız müşteri beğeni ve memnuniyetinden doğan talep nedeniyle bugün unlu mamülleri alanında 500’e yakın  çeşidiyle hizmet vermektedir.

 Firmamız önce sağlık ve güven esaslarından ödün vermeden hizmet ve ürün kalitesini hep yükseğe taşıma gayreti içerisindedir.

 Misafirlerinizi bizimle ağırladığınız, özel günlerinizi bizimle paylaştığınız, bayramlarda sofralarınızı bizimle donattığınız, her yeni yıla her yeni yaşa ve tüm mutluluklara Akdeniz Profesyonel ürünleri ile adım attığınız için teşekkür ederiz.

Yunus TÜMAY.

TADA
DEEPO EXPRESS
Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay