AKGÜN TENTE MANAVGAT / AKGÜN TEKSTİL OTEL EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

AKGÜN TENTE MANAVGAT / AKGÜN TEKSTİL OTEL EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

329
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Fatih AKGÜN / Firma Sahibi
Adres
Aydınevler Mahallesi 5576 Sokak No:5 Manavgat / ANTALYA, TR

AKGÜN TENTE...

"Hayal etmek sizden, hayata geçirmek bizden"...

1990 Yılında Erol Akgün’ün Ankara Siteler’de kurduğu Akgün Tente; 17 yıldır oğlu Fatih Akgün tarafından Manavgat halkına en iyi hizmeti vermektedir.
 
Aydınevler Mahallesi 5576 sokak no: 5 Matso yanında bulunan Akgün Tente; tente ve otomatik gölgelendirme sistemlerinin yanı sıra şemsiye, şezlong, koltuk imalatı, döşeme ve kumaş çeşitleriyle hizmet veriyor.
 
Mafsallı, tam kasetli, çift açılır, yarım kasetli, Fransız tipi sabit, pencere tipi klasik ve körüklü modelleriyle ihtiyaca uygun koruma sağlayan tentenin kullanışlı gölgelendirme sistemleri ile sizlere hizmet vermekte.

17 Yılı Manavgat’ta olmak üzere 30 yıllık iş tecrübesiyle Manavgat Turizm İşletmeleri, Otel, Cafe, Bar, Restaurant, Alışveriş Merkezleri ve Halkının hizmetinde...


Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay