AKPET GAZ ANONİM ŞİRKETİ / LUKOIL OIL COMPANY - Hotel Asistan'da

AKPET GAZ ANONİM ŞİRKETİ / LUKOIL OIL COMPANY

199
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Adres
Akatlar Mahallesi Ebulula Mardin Caddesi No: 22 Maya Park Tower 1 Beşiktaş / İSTANBUL, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Akpet Gaz, 2000 yılında Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) sektöründe faaliyet göstermeye başlamış olup, 2005 yılından itibaren Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) ve Sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG) ürünleri ile doğalgaz sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.


Akpet Gaz, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak teknolojik gelişime açık, rekabetçi ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefesi rehberliğinde tüketiciye güvenli, kaliteli ve standartlara uygun hizmet vermektedir.

Akpet Gaz, LPG sektörünün en dinamik ve öncü şirketleri arasında yer almakta olup LPG'nin temini, stoklanması, dolumu faaliyetlerinin yanı sıra LPG'nin tüplü gaz, dökme gaz ve otogaz olarak dağıtımı konularında ulusal çapta faaliyet göstermektedir.

Akpet Gaz, tam donanımlı ve dünya standartlarındaki LPG dağıtım araçlarıyla 365 gün 24 saat aralıksız Türkiye genelindeki bayi ve müşterilerine ikmal yapmaktadır.

Akpet Gaz'ın Kırıkkale, Samsun ve İzmir'de LPG depolama ve dolum tesisleri , Mersin'de CNG depolama ve dolum tesisleri bulunmaktadır.

Akpet Gaz, 2010 yılı son çeyreğinde devreye aldığı Samsun LPG depolama ve dolum tesisinin faaliyete geçirilmesi ile birlikte bölgede LPG ithalatı ve diğer dağıtım firmalarına toptan satış hizmeti vermeye başlamıştır.

Akpet Gaz, 69 LPG Dağıtım Şirketi içerisinde %4 otogaz Pazar Payı ile Türkiye LPG Satışlarının %81'ini gerçekleştiren ilk 10 şirket arasında yer almaktadır.

Akpet Gaz'ın LUKOIL'e devri sonrasında, ilk 5 yıl için hedefi, %10 otogaz pazar payına ulaşarak, sektörde ilk beş LPG Dağıtım Şirketi arasında yerini almaktır.

Akpet Gaz, eğitimli ve uzman ekipler tarafından sürekli denetlenen yaklaşık 430 LPG-Otogaz satış ünitesi ile Sağlık, Emniyet ve Çevre kurallarına uygun şekilde tüketiciye daima en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Akpet Gaz, ayrıca sıvılaştırılmış doğal gaz ( LNG ) ve sıkıştırılmış doğal gaz ( CNG ) faaliyet konularında sektörün öncü ve önde gelen firmalarından biridir.
Akpet Gaz, geliştirmiş olduğu alt yapısı ile LNG ve CNG'yi Türkiye'ye tanıtan ilk şirketler arasında yer alarak ,ülkemizde doğalgaz'ın sıvılaştırılmış ya da sıkıştırılmış olarak taşınabilir kaplar içerisinde tüketicilere ulaştırılması konusu öncü firmalardan birisi olmuştur.

Akpet Gaz, Mersin'de kurulu CNG Dolum Tesisinden, bölgede boru hattı ile doğalgazın ulaşmadığı tüketicilere CNG olarak ulaştırılmaktadır.

Akpet Gaz, Marmara Ereğlisi'ndeki BOTAŞ ve Aliağa’daki EGE GAZ LNG Depolama Tesislerinden yüklenen LNG , tam donanımlı ve dünya standartlarındaki LNG kara tankerleri vasıtasıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki doğalgaz kullanma imkanı bulmamış müşteri tanklarına ulaştırılmakta ve doğalgaz kullanmaları sağlanmaktadır.

Akpet Gaz, doğalgaz'da LNG ve CNG ile başlamış olduğu faaliyetlerine, doğalgaz ithalatı ve doğalgaz toptan satıcılığı ile devam etmeyi ve gelecekte LPG ve doğalgaz’ın tüm segmentlerinde faaliyet gösteren, bölgenin ve Türkiye’nin lider gaz şirketi olmayı hedeflemektedir.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay