ÇİTELLO KURUYEMİŞ ANTALYA / PRENSES GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

ÇİTELLO KURUYEMİŞ ANTALYA / PRENSES GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

516
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Bilal KARAKOÇ / Genel Müdür Yardımcısı
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım 6. Cadde No:9 Döşemealtı / ANTALYA, TR

Çitello
1995 Yılında kurulan Çitello; Popstar, Jan Jan, Yöresel Meyveler ve PRENSES markalı ürünleriyle bugün dünyaya açılmaktadır. Ürün yelpazesini genişletmekten ve Türk / Dünya ailelerinin damak tadını fethetmekten vazgeçmeyen Çitello, binlerce kişinin muhabbetine neşe katıyor.
Ham maddenin en iyi ve en kaliteli olanını seçmeye özen gösteren Çitello; hijyenik ortamlarda, katkı maddesi kullanmadan üretim yapmaktadır. Ürün gruplarında kuruyemiş ve kuru meyveler bulundurmaktadır. Tüketicisine doğal ve sağlıklı ürünler sunan Çitello, ürünlerinin hasattan tüketiciye ulaşma sürecinde tazeliği, kaliteyi ve standartlara uygunluğu özenle sağlanmaktadır.
Türkiye geneline yayılmış güçlü ağı ve uzman satış kadrosuyla, satış noktalarına doğrudan hizmet sunmaktadır. Çitello ISO 22001:2018 belgeli kalite sertifikasına sahiptir.
Ürün ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen Çitello, disiplinli ve istikrarlı çizgisiyle büyümeye devam etmektedir.
Çitello Ailesi

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay
AKTİF EDT GIDA TUR. PAZ. DAĞT. SAN. VE TİC. A.Ş. ANTALYA BÖLGE YETKİLİ SATIŞ BAYİSİ Firma Detayı