Geri
AHENK BÜRO MALZEMELERİ MOBİLYA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

AHENK BÜRO MALZEMELERİ MOBİLYA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.Yetkili
Ali YILDIRIM / Firma Sahibi
Telefon
Adres
Ahenk Büro Mobilya Tarım Mh. Meydankavağı, Perge Bulv. 41-23, 07200 Muratpaşa / ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


Hakkımızda


 

Ahenk Büro Mobilya’yı kurarken; müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Ofis mobilyası sektöründe müşterilerimize daha konforlu ve kaliteli ürünler sunarken; modern, sıra dışı, heyecan verici ve aynı zamanda değişen dünya trendlerini de yakalamış ürünleri koleksiyonumuza katmaya devam etmekteyiz.

Perge Bulvarı’nda bulunan mağazamızda müşterilerimize daha konforlu ve seçenekli ürünler sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi yenilerken ve vizyonumuzu geliştirirken, müşterilerimize iç mimari anlamda hizmet de sunuyoruz. Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, siparişten sevkiyata otomasyon sistemini kurmuş olan sayılı ofis mobilyası üreticilerinden birisi olup başarımızın haklı gururunu müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Kaliteden ödün vermeden vizyonumuz doğrultusunda hedeflerimizi daha yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece şehrimizin değil, Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmak için çalışmaya devam edeceğiz.


Ali YILDIRIM

AHENK BÜRO MALZEMELERİ Antalya / Firma Sahibi
+90 555 605 95 96
+90 242 346 99 55
info@ahenkburomobilya.com
Teklif Sipariş Gönder

Alize YILDIRIM

AHENK BÜRO MALZEMELERİ Antalya / İç Mimar
+90 553 690 33 97
+90 242 346 99 55
alize@ahenkburomobilya.com
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
BAZI REFERANSLARIMIZ     CRYSTAL AURA BEACH TITANIC HOTELS FAME RESİDENCE HOTEL WİND OF LARA HOTEL&SPA CONCORDE DE LUXE RESORT LIMAK HOTELS SHERWOOD DREAMS RESORT OTEL SATURN PALACE RESORT BAİA KEMER CLUB HOTEL LIBERTY HOTELS LARA ADALYA HOTELS ASKA HOTELS IC HOTELS SANTAİ SWANDOR HOTELS RESORT TOPKAPI PALACE TRENDY HOTELS CLUB MEGASARAY HOTEL SIRENE BELEK GREEN MAX HOTEL KEMPINSKI HOTEL THE DOME KAYA BELEK REGNUM CARYA SPA RESORT HOTEL TUI BLUE BELEK HOTEL PAPİLLON AYSCHA PALOMA FORESTA RESORT & SPA RİXOS DOWNTOWN HOTEL DEFNE DREAM HOTEL GÜRAL PREMIER BELEK CESARS DELUXE RESORT OTEL BELEK KİLİKYA RESORT ÇAMYUVA ADONİS HOTEL ANTALYA ÖZ HOTELS SİDE PREMİUM ARMAS HOTELS MAXXROYAL RESORT OTEL YENİ LOGO CLUB VOYAGE BELEK DIAMOND BEACH HOTEL OTİUM HOTEL LİFE CLUB HOTEL FALCON LARA ANTALYA GRAND ŞEKER HOTEL EFTALIA HOTELS ALANYA SEA PLANET RESORT& SPA LABRANDA HOTELS RESORTS LITORE RESORT HOTEL SPA ALANYA HOTEL LUNA BLANCA RESORT&SPA VON HOTELS GOLDEN COAST MİRADA DEL MAR HOTEL NASHIRA RESORT HOTEL AQUA SPA SİDE RAYMAR HOTEL DAİMA RESORT HOTEL SİDE SEHER RESORT & SPA SİAM ELEGANCE HOTELS SPA SİDELYA TATİL KÖYÜ SİMENA HOTEL PARK KİMEROS TATİL KÖYÜ KARMİR RESORT SPA & HOTEL SÜRAL HOTEL THE SENSE DE LUXE RESORT SİDE PRENSES RESORT HOTEL & SPA WATERSİDE RESORT & SPA LRS LAKE RIVER SİDE SPA HOTEL VIKINGEN INFINITY RESORT XANADU RESORT OTEL GLORIA GOLF & SERENETY RESORT SUNİS HOTELS HANE HOTEL SİDE RAMADA HOTELS HOTEL TERRACE
Uye Girişi Firma Girişi