Geri
BAHAR HİNDİ ENTEGRE SAN. VE TİC. A.Ş. / ANTBAHAR - Hotel Asistan'da
GOLD firma

BAHAR HİNDİ ENTEGRE SAN. VE TİC. A.Ş. / ANTBAHAR

ExportYetkili
Ali BAHAR / Yönetim Kurulu Başkanı
Telefon
Web Site2
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım 1. Cadde Döşemealtı / ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


Hakkımızda


Bahar Hindi

Biz Kimiz ?

Bahar Hindi, 1940 yılından bu yana mutfağında sağlıkla birlikte lezzeti arayan tüketiciler için üretim yapıyor. Türkiye’nin Hindi Markası olan Bahar Hindi  Akdeniz’in incisi olan Antalya’da ilk Entegre Tesis olma özelliğine de sahip.
 
Bahar Hindi, kalıcı başarının Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetiminin bir model çerçevesinde etkin bir şekilde  uygulanması ile gerçekleşeceği inancındadır. Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminde, HACCP Sistemi BRC Food Standartları esas alarak, kanatlı et sektöründe Türkiye ve uluslararası platformda hindi etini yumurtadan civcive, civcivden işlenmiş son ürüne kadar tüketici ile buluşturan öncü firmalardan bir tanesi.
Müşteri odaklı yaklaşımı ile sürekli iyileştirme prensibi, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve ilgili standartlara BRC Food standartlarına uygun hijyenik ortamlarda ürün üretmektedir. Dünya trendlerini yakından takip ederek, en sağlıklı ürünleri, en sevilen lezzetleri, en son teknolojiyi kullanan çağdaş üretim tesislerinde güvenilir koşullarda üretim yapmaktadır. Ürünün hijyen standartlarına uygun ambalajlarla, tüm yaşam süresi boyunca ekonomik ve çevreye duyarlı olması temel ilkelerimiz arasındadır.
Bugün Türkiye’nin hindi markası olan Bahar Hindi, kanatlı et sektöründe Türkiye’de hindi, köfte grubu, kaplanmış ürünler, şarküteri ürünleri ve döner ürün üretimi ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.
Bahar Hindi, tabiatın kaynaklarından beslendiğinin bilinci ile bir aile olarak çıktıkları bu yolda; büyüyerek devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımı,
 
Sürekli iyileştirme prensibiyle,
Ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve ilgili standartlara, BRC Food standartlarına uygun hijyenik ortamlarda sağlıklı ürün üreten,
Personel eğitim ve gelişimini destekleyen,
Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetimi ve BRC Gıda güvenliği yönetimi sistemlerinin iyileştirilmesini ve sürekliliğini amaçlayan,
Üretimin her aşamasında Gıda Güveliğine ve Kaliteye önem veren, tüketici sağlığını her şeyin üzerine tutan,
Çevreye duyarlı ve saygılı, anlayışla üretim yapmayı ilke edinmiştir.

Türkiye’nin Hindi Markası olan Bahar Hindi % 100 yerli sermaye ile Türkiye ve uluslararası platformda hindi etini yumurtadan civcive, civcivden işlenmiş son ürüne kadar bilimin getirdiği yenilikleri sürdürerek ürünlerini tüketici ile buluşturan öncü firmalardan bir tanesidir.

 Neden Hindi?

Hindi eti diğer etlere göre protein değeri açısından daha zengindir. Kolesterol oranı çok düşük olup, protein değeri ise yüksektir. Hindi eti düşük yağ oranı ile kalbin dostudur. Yani normal bir hindi yemeğinde bulunan yağ, kırmızı ette bulunan yağın ancak yarısı kadardır. Balık etine ise en yakın hayvansal gıdadır. Aminoasitleri ise dengelidir. Sindirimi kolaydır. Hindi etinde aynı zamanda fosfor, potasyum, magnezyum ve hindinin siyah etinde önemli miktarda demir bulunur. İçerdiği B3 vitamini, B12 vitamini ve mineraller sayesinde vücudumuzun dostudur. Hindi etinde bulunan başlıca minerallerden Çinko; bağışıklık sistemi, yaraların iyileşmesi, vücudun yağ, protein ve karbonhidratların sindirmesi için son derece önemli bir mineraldir. 100 gr. hindi etinde 1,7 mg çinko bulunur. Bu kadınlar için önerilen miktarın %24′ üne, erkekler için ise %18′ ine karşılık gelir. Hindi eti hem sağlık açısından, hem de zengin besin içeriği ile ülkemizde ucuz protein kaynağıdır.
 


Kerem GÖRGÜN

BAHAR HİNDİ A.Ş. Alanya Bölge / Satış Yönetmeni
+90 541 576 76 66
+90 242 258 02 02
kerem.gorgun@antbahar.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Ali UZUN

BAHAR HİNDİ A.Ş. Kemer Bölge / Satış Yönetmeni
+90 542 241 10 00
+90 242 258 02 02
ali.uzun@antbahar.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Vesile KURALAY

BAHAR HİNDİ A.Ş. Merkez, Antalya / Satış Destek Yönetmeni
+90 549 301 57 96
+90 242 258 02 02 (Dahili 102-106)
vesile.kuralay@antbahar.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Şerif ERKMEN

BAHAR HİNDİ A.Ş. Manavgat Bölge / Satış Yönetmeni
+90 542 241 12 70
+90 242 258 02 02
serif.erkmen@antbahar.com.tr
Teklif Sipariş Gönder

Elif ÖZER

BAHAR HİNDİ A.Ş. Belek-Kundu Bölge / Satış Yönetmeni
+90 549 735 63 71
+90 242 258 02 02
elif.ozer@antbahar.com.tr
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi