Geri
ŞİFA SODALARI BURDUR FABRİKA / ASGÜÇ GIDA TAR. NAK. TEKS. İNŞ. TUR. ve TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

ŞİFA SODALARI BURDUR FABRİKA / ASGÜÇ GIDA TAR. NAK. TEKS. İNŞ. TUR. ve TİC. LTD. ŞTİ.

ExportYetkili
Belirtilmemiş
Telefon
Adres
İçmeler Mevkii Gökçebağ Köyü BURDUR, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


HAKKIMIZDA


1997 yılında Ramazan Güçlü tarafından kurulmuştur. İçecek sektöründe faaliyete başlayan ASGÜÇ bugün Türkiye'nin sayılı içecek firmaları arasına girmeyi başarmıştır.


2009 yılında ikinci bir şirket olarak Güçlüler Güçpa İçecek firması kurularak Asgüç Güçlüler Grup olarak Antalya ve bölgesinde yoluna devam etmektedir. Şirketimiz 2012 yılında Burdur ilimizde faaliyet gösteren, 1984 yılından beri doğal maden suyu üretiminde lider olan Şifa Doğal Maden Suları tesislerini şirket bünyesine katmıştır.

2012 yılına kadar 9.000 m2 olan üretim tesisimizin alanı 20.000 m2 ye çıkartılmış olup, Üretim tesisimize yeni üretim bantları kurularak, ürün portföyü genişletilmiştir. Uluslararası standartlarda tam otomatik makinelerde el değmeden üretilen ürünlerimiz, yurt içinde ve yurtdışında satışa sunulmaktadır.Merkezimiz Manavgat olmak üzere Alanya ve Antalya da bulunan depolarımız, Manavgat merkez 14.000 m2 alan üzerine kurulu 4.500 m2 kapalı alana, Alanya 6.500 m2 alan üzerine kurulu 2.000 m2 kapalı alana, Antalya 7.000 m2 alan üzerine kurulu 2.000 m2 kapalı alana sahiptir.Şirket Bünyesinde, toplamda 64 adetlik araç filosu ve konusunda uzman 80 ile 150 kişilik satış ve dağıtım ekibi ile Antalya bölgesine hizmet vermektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi