Geri
DIVERSEY KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. / TASKI TÜRKİYE - Hotel Asistan'da
GOLD firma

DIVERSEY KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. / TASKI TÜRKİYE

Import ExportYetkili
Belirtilmemiş
Telefon
Adres
Merkez Ofis : Değirmenyolu Caddesi Huzur Hoca Sokak No:86 34752 İçerenköy, Ataşehir / İSTANBUL,TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


DIVERSEY HAKKINDA


Size Bağlılığımız...
Diversey’de hedefimiz, her gün insanları korumak ve onlara (yaşamlarına) özen göstermektir. Kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi, Diversey, gelecekte de her zaman insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşanır kılan öncü bir firma olacaktır.
Hizmet verdiğimiz tesis yönetimi, sağlık hizmetleri, konaklama, perakende, kafe-restoran ve gıda & içecek gibi alanlarda, durmaksızın geliştirdiğimiz devrim yaratan temizlik ve hijyen teknolojileriyle, global sektörlerimizin tümünde müşterilerimize mutlak bir güven sunarız.
Diversey temizlik, sanitasyon ve bakım ürünleri, kimyasallarla entegre sistem ve servisler, makinalar ve sürdürülebilirlik programları alanlarında hizmet sunar. Yaptığımız her şey hayati bir hizmet teşkil eder, temizlik ve hijyenin hayat için olmazsa olmaz olduğu inancı üzerine kuruludur.
95 yıllık uzmanlık ve birikimiyle Diversey hayat kurtaran temizlik teknolojileri geliştirir. Müşteri odaklı ve müşteriye özel yaklaşımımız sürdürülebilirlik çözümlerine destek olur. Çevreyi koruyup güzelleştirirken, işimizin kalbinde daima müşterilerimizin ihtiyaçları bulunur.
Diversey'in etik değerlerini, ürünlerimizin yanı sıra, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle olan günlük ilişkilerimizde ve elbette ki dünyaya olan taahhüdümüzde net olarak görebilirsiniz. Bu etik değerler, geleceğin öncüsü ve inovasyon yaratıcısı bir marka olarak bizi daha da ileri taşır.
Zihinlerle makineler arasında bağlantı kuran, temizlik ve hijyen verisinden doğan içgörüleri etkili operasyonlara dönüştüren ve insan sermayesine değer katan “Temizliğin Interneti” işimizin merkezinde yer alır. Diversey, üretkenliğin artırılmasına, toplam işletme maliyetlerinin düşürülmesine ve marka değerinin korunmasına önemli katkılarda bulunur.
Merkezi Fort Mill, Kuzey Carolina, ABD’de bulunan Diversey, dünya çapında yaklaşık 9.000 kişiye iş imkanı sağlamaktadır ve 2017’de 2.6 Milyar USD net satış rakamına ulaşmıştır.
Daha fazla bilgi edinmek için www.diversey.com'u ziyaret edebilir ya da bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik Sözümüz...
Diversey’in amacı; yaşamı korumak, dünyayı korumak ve işimizi geliştirmektir. 
Bu net ifade ile şirket olarak varoluş sebebimizi, kendimizden ve işimizden ne beklediğimizi açıklamış bulunuyoruz. Amacımız, sürdürülebilirliğin en önemli sosyal, çevresel ve ekonomik anlamlarını kucakladığımız özel yaklaşımı ortaya koymaktadır.
Sürdürülebilirlik konusundaki liderliğimiz; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve topluluklarımız tarafından kabul görmekte ve takdir edilmektedir. Diversey, sürdürülebilir iş uygulamalarında liderlerin ve uzmanların saygısını kazanmıştır.
 
Diversey’de Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik; stratejimizin odak noktası ve dünya için daha temiz ve sağlıklı bir gelecek temin etme çalışmalarımızın can damarıdır.
Diversey'in "Sürdürülebilirlik" konusundaki altı konu başlığı şunlardır: 
 
Faaliyetler
Ürünlerimizin ve faaliyetlerimizin çevre üzerindeki etkisini sürekli azaltarak, gelecek nesiller için dünyayı koruyoruz. Çevreyi koruma konusunda çevreye verdiğimiz kimyasal etkiyi azaltma adına bir taahhütte bulunduk. Söz konusu hedeflerimize çalışanlarımızın, tutku dolu bir biçimde kendilerini bu işe adamaları sayesinde ulaşıyoruz.
 
Müşteriler
Gıda, içecek  alanlarının ve tesislerin daha güvenli ve hijyenik olmasını sağlayan üstün ürünler/çözümler üreterek yaşamı koruyoruz.
Seyreltme ve dispenser teknolojisindeki sanayi lideri yeniliklerimiz ile eşsiz ambalaj tasarımlarımız, bizim, ambalaj ve kimyasal atıkları önemli miktarda ortadan kaldırmamızı, nakliye ile ilintili karbondioksit salınımlarını azaltmamızı ve işçileri korumamızı sağlamaktadır. Konsantre solüsyonlarımız, geleneksel su katkılı ürünlerden daha hafif ve bizim tescilli dozaj ve dispenser donanımımızla çalışan, özel geliştirilmiş kaplarda ambalajlanmıştır. Kapalı döngülü seyreltiler, müşterilerimizin konsantre kimyasallarla doğrudan temas etmelerini önler ve doğru ürün seyreltimlerini garanti ederek azami etki elde edilmesini sağlar.  Nakliye ve depolama alanını azaltmak amacıyla ambalajlarımızı kendimiz tasarlıyor, atıkları önlemeye yardımcı olmak adına geri dönüşümlü malzemeler kullanıyoruz.
 
Toplumlar
Faaliyet gösterdiğimiz her yerin, biz orada olduğumuz için daha iyi olması gerektiğine inanıyoruz.
Çalışanlarımızın cömert ve gönüllü olmaları Diversey’in, hizmet verdiğimiz toplumlar için daha temiz ve sağlıklı bir gelecek yaratmasına yardımcı olmaktadır. Küresel Çocuk Girişimi’miz (Global Children’s Initiative) ve çalışanların düzenlediği bir dizi bölgesel ve yerel çalışmalar aracılığıyla gönüllülüğü teşvik etmekteyiz.
 
Küresel Çocuk Girişimi
Okullarda temizlik ve sterilizasyon çözümlerinin önde gelen küresel tedarikçisi olma rolü, sosyal sorumluluk taahhütlerinin odak noktası olarak, dünya çapındaki okullara ve çocuklara yatırım yapması için Diversey'e ilham vermiştir. Beş yıl önce kurduğumuz Küresel Çocuk Girişimi ile dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarımızın tutkularını ve yaratıcılıklarını, dünya çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere organize ettik. Geleceği bizden devralacak olan insanlar için daha temiz ve sağlıklı bir gelecek yaratmak amacıyla, zaman, malzeme ve uzmanlık katkısında bulunarak kendimizi bu işe adadık.
Küresel Çocuk Girişimi ile faaliyet gösterdiğimiz her yerde, yoksul alanlardaki okullara sahip çıkıyoruz. Her okul ile birlikte üstlendiğimiz etkinlikler o toplumun ihtiyaçlarına göre düzenleniyor.
 
İş Gücü
Çalışanlarımız, şirketimizin en başta gelen güç unsurlarındandır. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve toplumumuz için güttüğümüz amaçlarımızı gerçeğe dönüştüren yine çalışanlarımızın yeteneği, yaratıcılığı ve arzusudur. Çalışanlarımızın güvenliği ve refahının yanı sıra onların eğitimine ve kariyer gelişimine de yatırım yapıyoruz.
 
Ortaklar
Dünyanın dört bir yanındaki fikir liderleriyle birlikte çalışarak, sektörümüzde sürdürülebilirlik anlayışını teşvik ediyor, daha temiz ve sağlıklı bir geleceğin destekçiliğini yapıyoruz. Hükümet makamları, sivil toplum kuruluşları ve sanayi grupları ile çok önemli ortaklıklar kurduk. Uzmanlığımızı paylaşıyoruz. Yaratıcı ve tutkulu kişilerin, ortak hedefler doğrultusunda yeteneklerini birleştirdikleri zaman ortaya çıkan değerin sürmesini sağlıyoruz.
 
Denetim
Yaptığımız her işte en yüksek etik ve yasal davranış standardını koruyoruz. Denetim uygulamalarımız, kapsamlı Ahlak ve İş İdaresi Kuralları’ndan oluşmaktadır. Tüm iş uygulamalarımızı düzenli ve sıkı bir şekilde denetliyor, çalışanlarımızı etik iş uygulamaları konusunda eğitiyoruz.
 


Belirtilmemiş

DIVERSEY İstanbul Merkez - Marmara Bölge Md. lüğü /
Belirtilmemiş
+90 216 578 64 00
musterihizmetleri@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Belirtilmemiş

Kuzey Ege Bölge Md. lüğü - İzmir Ofis /
Belirtilmemiş
+90 232 472 19 99
musterihizmetleri@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Metin ÖZTÜRK

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü / Bölge Müdürü
+90 533 470 78 43
+90 242 340 39 00
metin.ozturk@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Yasin KARSAN

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü / Alanya Bölge Yöneticisi
+90 530 967 24 02
+90 242 519 00 02
yasin.karsan@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Murat SİDAL

DIVERSEY Ege Bölge Md.lüğü / Muğla Bölge Yöneticisi
+90 533 281 84 30
+90 242 519 00 02
murat.sidal@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Devrim SUNGUR

DIVERSEY Akdeniz Bölge Müdürlüğü / Kağıt Bölümü Satış Yöneticisi
+90 533 492 57 72
+90 242 340 39 00
devrim.sungur@gmail.com
Teklif Sipariş Gönder

Hakan Can ACARLAR

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü / Alanya Okurcalar Satış Temsilcisi
+90 530 558 53 79
+90 242 340 39 00
hakan.acarlar@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Mehmet Ali PEKER

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü / Alanya Şehiriçi Satış Temsilcisi
+90 539 696 41 58
+90 242 340 39 00
yasin.karsan@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Hızır Alper DEMİRÖRS

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü/ Manavgat Bölge Yöneticisi
+90 532 451 52 70
+90 242 340 39 00
alper.demirors@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Kadir BERBEROĞLU

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md.lüğü / Manavgat Bölge Satış Temsilcisi
+90 533 470 78 27
+90 242 340 39 00
kadir.berberoglu@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Serdar SEVERLER

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md.lüğü/ Manavgat Satış Temsilcisi
+90 530 699 12 98
+90 242 340 39 00
serdar.severler@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Neşet BOLAT

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü/ Antalya Kemer Bölge Sorumlusu
+90 533 590 31 23
+90 242 340 39 00
neset.bolat@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Nevra TURHAN

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md.lüğü/ Zincir Müşteriler Müdürü
+90 533 470 78 28
+90 242 340 39 00
nevra.turhan@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Fırat YAKAR

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü / Manavgat Bölge Satış Yöneticisi
+90 533 470 78 45
+90 216 578 64 00
firat.yakar@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Volkan İNCE

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü / Belek - Kundu Bölge Satış Yöneticisi
+90 533 470 77 54
+90 216 578 64 00
volkan.ince@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder

Rıza Can GÜVEN

DIVERSEY Akdeniz Bölge Md.lüğü / Manavgat-Alanya Bölge Havuz ve Su Şartlandırma Sorumlusu
+90 536 795 55 77
+90 242 519 00 02
yasin.karsan@diversey.com
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi