Geri
LINECOM HABERLEŞME ALANYA / LINECOM GÜVENLİK SİSTEMLERİ HABERLEŞME TAR. TUR. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da
GOLD firma

LINECOM HABERLEŞME ALANYA / LINECOM GÜVENLİK SİSTEMLERİ HABERLEŞME TAR. TUR. VE TİC. LTD. ŞTİ.Yetkili
Mehmet KORKMAZ / Firma Sahibi
Telefon
Adres
Oba Mah. Metro Kavşağı Çevreyolu Cad. Ayşe Hanım Apt. No:12/6, Alanya / ANTALYA, TR

Lokasyonu Bul

Önemli Bilgilendirme
İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Firma Yorumları


HAKKIMIZDA


2006 yılında "En yeni haberleşme güvenlik ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Linecom, geçen süreçte Alanya ve çevresinde önde gelen Firmalardan biri olmayı başarmıştır. 2010 yılında kablosuz internet teknolojileri alanını faaliyetlerine ekleyenFirmamız 50'den fazla proje ile tecrübesini pekiştirmiş gelişen internet teknolojisini siz değerli müşterileri ile buluşturmuştur Uzman teknik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası izleyen Firmamız hızlı çözüm üreten konumunu devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Hızla gelişen teknoloji dünyasında bir adım önde olabilmek, siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri en hızlı şekilde sunabilmek.

Misyonumuz

Sadece bölgemizde değil ülke genelinde insanların yaşamını kolaylaştırmaktır.


Mehmet KORKMAZ

LINECOM HABERLEŞME Alanya / Firma Sahibi
+90 532 581 33 66
+90 242 512 12 13
mehmet@linecom.com.tr
Teklif Sipariş Gönder
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.
Uye Girişi Firma Girişi