SERTALYA GIDA PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

SERTALYA GIDA PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

481
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Serhat DÜNDAR / Firma Sahibi
Adres
Yeni Emek Mah. 2433 Sokak No:8C-15, Kepez / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

SERTALYA GIDA

2008 yılında Antalya’da Serhat DÜNDAR tarafından kurulmuştur. Kuruluş yıllarından bu yana başta kurutulmuş meyve ve sebze, kuruyemiş, doğal gıda mamullerinin üretim ve satış yelpazesi ile hizmet veren Sertalya Gıda, gıda sektöründe önemli bir yer sahibi olmuştur.
Gıda ürünlerini kaliteli, ucuz ve sağlıklı olarak üreterek tüketiciyle uygun koşullarda buluşturmak, çevreyi ve doğayı koruyan, bilinçli üretime destek veren, toplumsal sorumluluklarını yerine getirirken yasa ve değerlerden asla taviz vermeyen bir anlayışla hareket etmektedir.
Başta Antalya olmak üzere Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölgesindeki oteller ve turistik tesisler için yaptığımız üretimlerin yanı sıra şimdi de sizlere online olarak hizmet verebilmenin heyecanını yaşıyoruz.

Hedefimiz, ilerleyen yıllarda ihracatta önemli bir yer edinerek; aynı zamanda ülkenin dört bir yanından seçilmiş, kaliteli gıda ürünlerini tüketiciyle buluşturabilmektir.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay